fbpx

Veebilehe kasutamise tingimused

Veebilehe www.italyleather.ee kasutamise tingimused

Üldised reeglid veebilehe www.italyleather.ee kasutamiseks internetis

 1. Enne Tsukuts OÜ (reg. nr. 14771735, aadress: Harju maakond, 13914 Tallinn, Lasnamäe, Priisle tee 8-15) veebilehe www.italyleather.ee kasutamist palume hoolikalt läbi lugeda need veebilehe www.italyleather.ee kasutamise tingimused (edaspidi tingimused).
 2. Veebilehte www.italyleather.ee mõista kui Tsukuts OÜ loodud veebilehte, mille aadress on www.italyleather.ee kogu sellel leiduva info ja materjalidega.
 3. Külastades veebilehte www.italyleather.ee või kasutades avaldatud infot toodete ja teenuste kohta, te isiklikult või teie poolt esindatud isik, kui te tegutsete tema nimel, nõustute nende tingimustega.
 4. Kui te ei nõustu nende tingimustega, siis palun ärge külastage ega kasutage veebilehte www.italyleather.ee, samuti ärge kasutage veebilehel pakutavaid teenuseid ega infot.
 5. Anname teada, et Tsukuts OÜ veebilehele www.italyleather.ee sisestatud info (sh füüsiliste isikute andmete) töötlemise eesmärk on osutada veebisaidil tutvustatud teenuseid ja pakkuda abi veebilehe www.italyleather.ee kasutamisel.
 6. Tsukuts OÜ omab õigust igal ajal ühepoolselt muuta veebilehe www.italyleather.ee sisu ja kasutamise tingimusi. Muudatused jõustuvad pärast nende avaldamist veebilehel www.italyleather.ee.
 7. Alates hetkest, kui hakkate kasutama veebilehte www.italyleather.ee või teete sellel mis tahes tegevusi, eeldatakse, et te olete tutvunud kasutamise hetkel kehtivate tingimustega ja te järgite neid. Iga veebisaidi kasutaja kohustus on tingimusi korrapäraselt läbi lugeda, et olla õigel ajal kursis tehtud muudatustega. Kui te ei nõustu tingimustega, siis on veebilehe www.italyleather.ee kasutamine keelatud.
 8. Veebilehe www.italyleather.ee registreeritud kasutajal on õigus kasutada sellel pakutavaid võimalusi ja teenuseid nende hindadega, mis kehtivad teenuste pakkumise ajal. Tsukuts OÜ-l on õigus oma äranägemise järgi igal ajal hindu muuta ja/või luua uusi tasulisi teenuseid.
 9. Et registreeruda veebilehe www.italyleather.ee kasutajaks, on vaja järgida veebilehe sätestatud registreerumiskorda.
 10. Iga veebilehe www.italyleather.ee registreeritud kasutaja kohustub mitte edastama oma kasutajaandmeid teistele isikutele. Kui saidil www.italyleather.ee toimub tegevus registreeritud kasutaja profiiliga (sh toodete ja/või teenuste ost), kasutades õiget kasutajanime ja parooli, loetakse, et see tegevus on tehtud kasutaja enda poolt.
 11. Veebisaidi kasutaja on nõus saama infot veebisaidilt www.italyleather.ee erinevate aktuaalsete ürituste kohta, kui kasutaja kui isiklike andmete subjekt annab selleks vaba ja ühemõttelise nõusoleku (välja arvatud juhud, kui uudised saadetakse kasutajale muul õiguslikul alusel).
 12. Tsukuts OÜ ei kanna vastutust mis tahes kulude ja kahjude eest, mis tekivad veebilehe www.italyleather.ee kasutamise tulemusel.
 13. Juhul, kui tekib kahtlusi veebilehel www.italyleather.ee saada olevate vormide täitmisel, palume võtta ühendust kontaktisikuga, kelle nimi on antud veebilehel www.italyleather.ee.

 

Veebilehe www.italyleather.ee kasutamise tingimustest

 1. Kui mõni eespool nimetatud tingimuste punkt kaotab kehtivuse, ei mõjuta see ülejäänud tingimusi.
 2. Mis tahes vaidlused, mis tulenevad eespool nimetatud tingimustest või teenustest või on nendega seotud, vaadatakse läbi vastavalt kehtestatud regulatsioonide nõuetele.
 3. Õigus kogu intellektuaalsele omandile veebilehel www.italyleather.ee kuulub ainult Tsukuts OÜ-le. Selle õiguse rikkumise korral võetakse süüdiolev isik vastutusele vastavalt kehtestatud regulatsioonide nõuetele.
 4. Infot selle kohta, kuidas saada ühendust Tsukuts OÜ-ga, leiate veebilehe www.italyleather.ee jaotises „Kontaktid”.

Veebipoest www.italyleather.ee soetatud kaupade ostudokumendid

 1. Kui veebipoest www.italyleather.ee on tellitud kaup, maksab ostja selle eest ja saab www.italyleather.ee esindusest väljastatud dokumendid, mis kinnitavad ostu:

18.1 kassatšekk või arve.

 1. Kui tellitud kaup toimetatakse ostja määratud aadressile, on ostu kinnitav dokument kauba saateleht, mis lähetatakse konkreetse toote tellimuses täpsustatud e-posti aadressile.
 2. Samuti saadetakse konkreetse toote tellimuses täpsustatud e-posti aadressile garantiitalong kaupadele, mille jaoks see on ette nähtud.
 3. Ostu kinnitavale dokumendile on märgitud isik, kes vastutab tellimuse komplekteerimise ja saatedokumentide vormistamise eest.
 4. Fakti, et ostja sai kauba, kinnitab:
 5. saades tellitud kauba kätte www.italyleather.ee kliendikeskuses – allkiri dokumendil;
 6. saades tellitud kauba standardsaadetisena (meie kulleriga) – allkiri dokumendil;
 7. saades tellitud kauba pakiautomaadi kaudu – koodi sisestamine tellimuse kättesaamiseks.
 8. Pretensioone selle kohta, et tellimust pole kätte saadud, kui seda kinnitab üks ülaltoodud punktis 22 kirjeldatud meetod, ei aktsepteerita.

Allahindluskupongid (PROMO koodid)

 1. Allahindluskupongid (PROMO koodid) on tähtede ja numbrite kombinatsioon, mille abil saab soetada kaupu veebipoes www.italyleather.ee veel odavamalt (allahindlusega). Kupongil pole kehtivusaega. Teisi soodustusi veebipoes www.italyleather.ee ja ALLAHINDLUSkuponge ei summeerita.

Kuidas saada allahindluskupongi (PROMO koodi)? – Võite selle saada e-postile, kodulehelt www.italyleather.ee, sotsiaalvõrgustikest või SMS-iga.