fbpx

Meeste käekotid

Meeste käekotid

Käekott pole mitte ainult naiste aksessuaar. Mehed vajavad samuti käekotti iga päev kas tööle või reisile. Õlakotid, seljakotid ja portfellid on tänapäeval saanud inimkonna tugevama poole kõigi esindajate lahutamatuks elemendiks. Selliste aksessuaaridega saab luua spordi-, igapäeva- või ärikomplekte ning alati tasemel olla.

Head aksessuaarid lisavad enesekindlust, loovad kalli imago ja rõhutavad staatust. Sel põhjusel soovivadki mehed garderoobi vastupidavate ja kvaliteetsete esemetega täiendada. Need omadused kuuluvad just Itaalia brändide toodetele. Nende tootmiseks kasutatakse ehtsast nahast materjale, millele on lisatud kvaliteetseid furnituure.

Mis iseloomustab head meeste käekotti

Kvaliteetset meeste käekotti iseloomustavad näitajad:

 • kvaliteetsed õmblused;
 • tugev materjal;
 • vastupidav ja kallis välimus;
 • ehtne nahk ja tihedast kangast vooder;
 • töökindlad furnituurid.

Ja kõige selle juures peaks ideaalis toote hind vastuvõetav olema. Itaalia päritolu aksessuaarid vastavad neile näitajatele. Brändid pakuvad tooteid, mis täidavad tänapäeva meeste vajadusi. Neil on kvaliteetne teostus, ilus disain ja need peavad vastu kauem kui ühe hooaja.

Meeste käekottide valik kriteeriumide järgi

Iga mees valib aksessuaare muidugi oma kriteeriumide järgi. Kuid kõige universaalsemad on järgmised:

 • toote mõõtmed, vajaliku arvu sektsioonide olemasolu, et oleks võimalik kaasas kanda kõike vajalikku;
 • materjal, et tootel oleks esinduslik välimus;
 • värv ja tegumood, et toode vastaks ostja maitsele;
 • hind, mis vastaks ostja rahalistele võimalustele;
 • õmbluste kvaliteet;
 • eesmärgid, milleks soetatavat nahktoodet plaanitakse kasutada.

Itaalia päritolu meeste käekotid vastavad just neile nõudmistele. Nende tootmiseks kasutatakse ehtsat nahka, kvaliteetseid detaile ja voodrit. Töölkäimiseks sobivad arvukate sektsioonidega portfellid, kuhu mahub kõik vajalik. Need on klassikalised ja rõhutavad omaniku staatust. Koolis või reisimisel ei saa hakkama seljakotita. Mõnel mudelil on sektsioonid elektroonika – süle- ja tahvelarvuti või fotokaamera – jaoks. Igapäevaseks kasutamiseks saab valida väiksema või suurema õlakoti. Äri- või lõbureisijatele pakume reisikotte.

Meeste aksessuaaride tootmisel kasutatakse uusimaid tehnoloogiaid, mis võimaldavad toota viimastele moetrendidele vastavaid esemeid. Meeste toodetele on valitud lakooniline pruunide ja mustade toonide värvigamma.

Meeste käekottide valik meie e-poes

E-poe kataloog pakub kümneid meeste käekottide mudeleid. Valiku saab teha, keskendudes eri omadustele. Igaüks saab otsustada, milline mudel valida, toote kirjelduse järgi või külastades showroom’i, kus on täielik sortiment meeste kotte, mille hulgast mudeleid valida pole keeruline, kui tutvuda hoolikalt iga toote omadustega.

Meie Eesti e-pood pakub Itaalia brändide originaalkaupu. Mudelite kvaliteet ja valik ei põhjusta pettumust. Showroom’i külastamine aitab teil oma valikut teha. Meilt leiavad mehed just selle, mis nende stiili ja muude kriteeriumidega kõige enam kokku sobib. Aga kui soovite imagot muuta, leidub kataloogis ka selleks puhuks võimalusi.