fbpx

Kauba tagastamine

Ostetud kauba tagastamise tingimused

Järgime kõiki Eesti Vabariigi seadusi ja määrusi, sealhulgas valitsuskabineti otsust „Kauglepingute regulatsioonid”, mis ütleb, et tarbija saab ühepoolselt lepingust 14 päeva jooksul taganeda ja kauba tarnijale/müüjale tagastada, meie puhul Tsukuts OÜ-le. Eesti Vabariigi tarbijakaitseseaduse artikkel sätestab: „Tarbija vastutab toote kvaliteedi ja ohutuse säilitamise eest tagastusõiguse kehtivusaja jooksul.”

Soovitatavad toimingud kauba kättesaamisel veebipoest www.italyleather.ee.

Enne ostetud toote kasutamist palun lugege hoolikalt toote kasutusjuhendit ja kasutage toodet ainult vastavalt tootja juhistele, toote omadustele ja nagu ette nähtud.

Kui teil on küsimusi toote kasutamise ja kvaliteedi kohta, aitame teid hea meelega ja leiame kõige tõhusama lahenduse probleemidele. Palun võtke meiega ühendust 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamise päevast kirjalikult või telefonitsi. Kontakteerume teiega kohe! Kui me ei suuda leida õiget lahendust probleemide korral, on teil õigus esitada kirjalik kaebus 14 tööpäeva jooksul. Lubame, et meie eesmärk on lahendada kõik probleemid enne, kui teil on vaja esitada ametlik avaldus. Austame teid ja teie aega! Kui meie otsus teid siiski ei rahulda, vaadatakse teie kaebused läbi tarbijakaitseametis vastavalt tarbijakaitseseaduse sätetele.

Tellimuse tagastamine:

  1. Et kokku leppida kauba tagastamine, võtke ühendust Tsukuts OÜ-ga e-posti teel aadressil info@italyleather.ee, näidates ära tellimuse numbri ja kuupäeva.
  2. Kauba tagastamisõiguse kasutamiseks palun täitke ja allkirjastage tagastusvorm, mis saadetakse pärast tagastamistaotluse saamist. Lisage ostu eest tasumist kinnitav koopia ja saatke see e-posti aadressil info@italyleather.ee või posti teel aadressil Tsukuts OÜ, Priisle tee 8-15, 13914 Tallinn.
  3. Ostetud kaup tuleb asjatu viivituseta tagasi saata mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast kuupäeva, mil saatsite meile täidetud tagastusvormi. Tuletame meelde, et Tsukuts OÜ ei kanna mingit vastutust posti või pakiautomaadi teel saadetud kauba eest, kuna ei saa fikseerida võimalikke visuaalseid või transpordiga seotud kauba kahjustusi selle kättesaamise hetkel mõlema poole juuresolekul, samuti mitte paki sisu.
  1. Ostust keeldumisel tagastame teile kogu meile laekunud summa põhjendamatu viivituseta ja igal juhul hiljemalt 14 (neljateistkümne) kalendripäeva jooksul alates kuupäevast, mil meile teatati teie ostu tagastamise otsusest. Esmalt peame kätte saama tagastatud kauba, seejärel tagastame teile kogu summa.
  2. Tagastatava kauba saatmiskulud ei kuulu ostjale tagastamisele ja need maksab täielikult ostja.
  3. Keelatud on kasutada neid kaupu, mille tagastamist ostja taotleb. Lubatud on ainult kontrollida toote kvaliteeti.

Kauga tagastusõigust ei saa kasutada järgmistel juhtudel:

Esemed tuleb tagastada ilma kahjustusteta ja ostja peaks kasutama sobivat pakendit, et tagada müüjale (Tsukuts OÜ) tagastatava kauba ohutu transport. Tsukuts OÜ jätab endale õiguse keelduda tagasimaksest kuni kauba tagastamiseni või kuni on esitatud tõendid kauba tagastamise kohta. Raha ostu eest, samuti raha kauba kauplusest ostjale kättetoimetamise eest tagastatakse pärast kauba tagastamist, kuid mitte hiljem kui 14 (neliteist) päeva alates päevast, kui Tsukuts OÜ-d teavitati ostust keeldumisest.